Sıkça Sorulan Sorular
Biz Kimiz ?

Farma Sepeti için 2014 yılında genç bir eczacı ekibi olarak Ankara’da yola çıktık. Amacımız tüm son kullanıcıların karlı olarak ürünlere ulaşmasını sağlamaktır. Bunun için Ankara da büyük bir servis ve çalışan ağı kurarak 5000'den fazla ürünün var olduğu büyük bir tedarik ağı haline geldik. Bundan sonra bu oluşan birliğin karlı ürünlerini Türkiye'deki tüm müşterilerimize ulaştırmak için E-ticaret sitemizi oluşturduk. Sadece son kullanıcıların var olduğu bu grupta siz de yer almak ister miydiniz ? Eğer bu grupta siz de yer almak isterseniz Yeni Üyelik oluşturarak aramıza katılabilirsiniz.

Ürünleriniz Orjinal mi ?

Evet. Ürünlerimiz tamamen orjinaldir. Farmakolojik ürünlerde hiçbir zaman yan ürün bulundurmamaktayız. Eczacılıktan yetişme ve bu bölümde tecrübeli olarak sağlığınız bizim için önemli.

Siparişim Kaç Günde Teslim Edilir ?

Siparişleriniz normal durumlarda 2 gün içerisinde teslim edilir. Fakat olağan dışı durumlarda kargo firmasına bağlı olarak ekstra 1 günlük gecikmeler yaşanbilmektedir. Anlaşmalı kargo firmamız Aras Kargo'dur.

Siparişim Hemen Kargolanır mı?

Gün içinde  saat 16:00'a kadar sisteme yansıyan ve ödemesi onaylanan tüm siparişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.

Neden Fiyatlarınız Ucuz ?

Fiyat politikamız her zaman en uygun fiyatı bulmak. Eczacı ekibi olmamız dolayısıyla ürünleri daha çok adet ile alıp en uygun fiyatı verebiliyoruz. Kesinlikle ürünlerimiz orjinaldir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişlerinizi size otomatik gönderilen e-posta üzerinden ya da web adresimiz üzerinde bulunan Kargo Takibi linkine tıklayarak ve gelen ekranda size gönderilmiş olan takip numarasını yazarak takip edebilirsiniz. Fakat belirtmek isteriz ki sistem çalışma prensibi dolayısıyla size kargoya teslim edildi e-postası gelir gelmez sisteme düşmeyebilir. Bu yüzden takiplerinizi saat 20:00'dan sonra yapmanız size en iyi sonucu verecektir.

Sorularımı Size Nasıl Sorabilirim ?

Farmasepeti Ekibi müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışıyoruz. Bu yüzden bize iletişim sayfamızdan, e-posta adreslerimizden, sosyal medya adreslerimizden ya da whatsapp servisimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.